Bazi.cz

Bazi.cz

Webdesign

Vítejte, jmenuji se Martin Strachoň, žiji v Brně a kromě dalších svých aktivit příležitostně vytvářím webové stránky jednotlivců, neziskových organizací i firem.

Výběr z díla:

 

MimiHlavičky

MimiHlavičky.cz - osobní projekt portrétistky

V roce 2012 jsem vytvořil a kompletně zprovoznil webový projekt (www.mimihlavicky.cz), včetně instalace redakčního systému, návrhu a zpracování grafické šablony.

MimiHlavičky.cz - leták A5   MimiHlavičky.cz - vizitka

Graficky jsem zpracoval i letáky a vizitky projektu.

PROUD

PROUD - občanské sdružení Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

V roce 2011 jsem zprovoznil webovou prezentaci (www.proudem.cz) s instalací redakčního systému, implementací grafické šablony a počáteční správy obsahu. Autorem grafické šablony je Jan Valder.

Zelený ateliér

Zelený ateliér - soukromý projekční ateliér pozemních staveb

V roce 2010 jsem zprovoznil webovou prezentaci ateliéru (www.zelenyatelier.cz) s instalací redakčního systému, implementací grafické šablony a správy obsahu. Grafická šablona byla vytvořena subdodavatelsky.

U Šafránků

Vinárna U Šafránků - soukromá vinárna a restaurace v Brně-Černovicích

V roce 2009 jsem vytvořil a kompletně zprovoznil webovou prezentaci vinárny (www.usafranku.cz), včetně instalace redakčního systému, zpracování grafické šablony a správy obsahu.

Vinárna U Šafránků - leták s kupónem   Vinárna U Šafránků - vizitka

Navrhnul jsem i logo vinárny a v následujících letech vytvořil několik tiskovin.

GaTe

GaTe - neformální skupina pořádající volnočasové aktivity mladých gayů v období coming outu

V roce 2006 jsem vytvořil vizuální návrh a grafickou šablonu webu (www.gejt.cz) a podílel se na její aplikaci, instalaci redakčního systému a správě obsahu.

Gay a lesbická liga - komunikační a informační platforma organizací, spolků, týmů internetových projektů i jednotlivců, spojených snahou o zrovnoprávnění leseb a gayů v České republice

V létě 2004 jsem vytvořil návrh grafické šablony pro její webovou prezentaci (www.gll.cz), k jehož realizaci došlo po drobných úpravách o rok později.

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva - pražská nezisková organizace

V létě 2004 jsem vytvořil jednoduchou variantní grafickou šablonu pro její tematický projekt Diskriminace.cz.

Prague Travel - pražská incomingová cestovní kancelář

Na jaře 2004 jsem navrhl a realizoval variantní grafickou šablonu pro některé z jejích tematických webových prezentací: Appartements in Praag (gay.appartements.cz), Gay Destiantions (gay.destinations.cz) a Gay Targets (gay.targets.cz).

BUČOVICE TOOLS - bučovická výrobní firma

Na podzim a v zimě 2003 jsem pro ně kompletně zpracoval tříjazyčnou webovou prezentaci (www.tools-bu.cz).

BetaControl - brněnská výrobní firma

Na podzim 2001 jsem pro ně zpracoval statickou část jejich webu (www.betacontrol.cz).

STUD Brno - neziskové občanské sdružení 

Jeho web (www.stud.cz) jsem kompletně budoval od roku 2000 ve statické podobě, na podzim 2002 přizpůsobil pro použití v redakčním systému, v roce 2007 převedl na jiný redakční systém a až do roku 2011 spravoval i po obsahové stránce.

Baziliškův web - moje osobní stránky (www.bazi.cz), které mají svoji historii už od roku 1998 a u kterých to všechno začalo, i když postupem času jsem měl na jejich spravování čím dál méně času.

 

 

Máte-li zájem o levné, praktické, graficky střídmé stránky bez zbytečných hračiček a přemíry udělátek, jsem váš člověk. :-) 

Copyright © 1998-2014 Bazi. Všechna práva vyhrazena.
Založeno na CMS Joomla! Validní HTML a CSS. SEO optimalizováno. PageRank: 4.
Bazi